Про компанію

Зебрано  - екзотична порода дерева, що виростає всього в двох країнах центральної Африки - в Камеруні і Габоні. Це дерево з сильною енергетикою і яскравим характером, і сказати, що деревина зебрано декоративна - значить не сказати нічого: вона володіє потужним внутрішнім темпераментом, яскравим і неприборканим. Різкі експресивні смуги ритмічно змінюють один одного, як на шкурі зебри. Ці солом'яно-золотисті, карамельні, пісочні, кавові і чорні лінії створюють екстравагантний характер малюнка, ніби сонячні нитки пронизують чорний оксамит, стикаючись і борючись у вічній зміні дня і ночі. Вироби з цієї породи дерева надають Вашому інтер'єру елегантності, індивідуальності та лоску.

 

Ми також прагнемо  створити для Вас атмосферу затишку, індивідуальності особистого простору , вишуканості та елегантності. Результатом багаторічного досвіду роботи в цій галузі стало відкриття салону дверей ,вікон та меблів "Зебрано",  в якому зосередились лише найкращі, перевірені  виробники, які довели свою першість та лідерство.

 

Салон дверей, вікон та меблів «Зебрано» є офіційним представником таких відомих торгових марок  як: Папа Карло, WOOD WAY, GREEN PLANT, TERMINUS, Халес,  РЕЛІКТ, Гранд, WAKEWOOD, ОКА, Новий Стиль, Оміс, Двері Білорусії. Також в салоні представлені вхідні двері виробників Комунар, Арма, Lacossta, Абвер. Надійні енергозберігаючі металопластикові вікна від торгових марок KBE, VЕКА ,SCHUCO та віконні вироби з євробрусу від провідного виробника ТЕРМІНУС. Також в салоні представлені елегантні меблі вітчизняного та імпортного виробництва.

 

Ми  готові задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів. Двері на будь- який смак, від класики до модерну, від вибіленого дуба до модного венге зроблять ваш інтер’єр неповторним та довершеним. Адже салон  «Зебрано» - це стильні рішення для Твого     інтер’єру!