Послуги

Вирішили придбати нові двері чи замінити ваші вікна? Вибравши для цього салон «Зебрано» ви будете впевнені  в надійності та довговічності отриманих виробів, отримаєте якісне гарантійне обслуговування  та комплекс вкрай важливих послуг. Салон дверей та вікон «Зебрано» пропонує своїм клієнтам послуги заміру , доставки та монтажу дверних блоків та металопластикових конструкцій.

 

Заміри є важливим етапом  купівлі  дверних блоків чи  вікон. Виконуючи його самостійно , ви ризикуєте допустити помилки,  які в майбутньому перетворять монтаж  виробів  в довгий, трудомісткий а головне коштовний процес.

Довіряйте цю процедуру нашим  кваліфікованим спеціалістам. Правильно виміряні дверні чи віконні проєми нашими спеціалістами , ви матимене змогу правильно підібрати розмір дверей, оптимально укомплектувати їх фурнітурою та додатковими елементами, та  визначити обсяг додаткових необхідних  робіт  при монтажі та обговорити деталі самого монтування. Наші спеціалісти допоможуть і словом і ділом!

 

Доставка  виробів.   Салон «Зебрано»  , турбуючись про своїх клієнтів доставляє вироби  просто до вашого дому. Також діє послуга підйому на конкретний поверх . А зробивши замовлення через наш  інтернет-магазин , Вам не потрібно буде витрачати час на відвідування магазинів та вибір товарів.

 

Монтування виробів . Вибравши послугу встановлення дверей чи вікон , будьте впевнені  в довговічності, надійності та функціональності ваших виробів. Адже саме професійний монтаж нашими спеціалістами дозволить це. Від правильно виконаного монтажу залежить не тільки Ваш комфорт , а і безпека. Крім того замовивши послугу монтажу , ви отримаєте сервісне та гарантійне обслуговування в майбутньому . Спеціалісти салону «Зебрано» виконують монтажні роботи всіх , без виключення дверей, як вхідних, так і міжкімнатних, металопластикових вікон, та вікон з євробрусу, балконів,  лоджій,  дверної фурнітури .  

 

Безтурботно насолоджуватись виробами салону «Зебрано» вам дозволить саме  комплекс наших послуг.