Двері Білорусії


Двері Білорусії Львів

Торгово-промислова компанія «Двері Білорусії» спеціалізується на виробництві міжкімнатних та офісних дверей - шпонованих, з масиву натурального дерева - соснові, дубові, вільхові та ламінований ЛДФ.

Дверні полотна виготовляються на сучасному німецькому та італійському обладнанні. Наші фабрики успішно працюють в Республіці Білорусь, Росії та Україні (високотехнологічне виробництво у Волинській області). На складах завжди є в наявності до 20 000 дверних комплектів.

Крім основної продукції в асортименті компанії представлені дверна фурнітура і скло, лиштва, коробковий брус та імітація бруса, броньовані двері та міжкімнатні арки, євровагонка, блок-хаус, паркетна дошка та дошка для підлоги, плінтуси і ламінат, а також ковані вироби та автомобільні навіси. Компанія експортує продукцію в Україну, Росію, Молдову, Казахстан, Азербайджан та країни ЄС. Доставка здійснюється транспортом під брендом «Двері Білорусії».


В Україні ТОВ «Двері Білорусії» працює з 2005 року. На сьогоднішній день компанія має широку дилерську мережу - понад 500 партнерів, систему логістичних філій і быльше ста фірмових салонів дверей у всіх регіонах країни. Розгалужена дилерська та роздрібна мережа гарантує великий вибір і доступність продукції, низькі ціни від виробника і незмінно високу якість обслуговування.


Переглянути підкатегорії