Вікна


Металопластикові вікна Львів. Дерев`яні вікна Львів

 

Вікна - важливі елементи будинку, що сприяють створенню комфортних умов проживання. Вони надають необхідну відкритість, освітлення, та дозволяють  насолоджуватись  навколишньою природою.  

Вже 50  років кращі  європейські  інженери  працюють над вдосконаленням віконних конструкцій,  роблячи їх ще комфортнішими  та функціональнішими .

 

Салон дверей, вікон та меблів «Зебрано» пропонує   лише  перевірених  часом  виробників  металопластикових вікон та дерев`яних вікон з євробрусу, вироби яких надійні, досконалі, вони створять комфортні умови для Вас на довгі роки.

 

Термінус . Вікна з євро брусу.   Від того, який вигляд мають вікна, залежить загальний вигляд інтер’єру та екстер’єру вашого будинку.  Саме деревина  довершить його вигляд своєю натуральністю, створить такий потрібний затишок.  Вона чудово пристосована до наших кліматичних умов.

Тришаровий   клеєний брус  68 * 83 мм  гарантуватиме стійкість конструкції незалежно від погодніх умов, а широка гамма кольорів дозволить підібрати індивідуальний відтінок. В конструкції використовують одно- і двохкамерні склопакети з  високими тепло-  і звукоізоляційними показниками. Якісна фурнітура та надійні лаки.

 

Металопластикові вікна. Тільки найкраще для Вас.  Салон «Зебрано», прагнучи  дати вам лише найкраще, пропонує металопластикові конструкції  таких брендів як  VEKA, KBE, SCHUKO, які давно довели свою першість, постійно вдосконалюються та гарантують комфорт на довгі роки.


Переглянути підкатегорії